Benzínové čerpadlo

23. 8. 2018
Známé přísloví říká, že oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. To samé však v mnoha případech plati i o vodě. Benzínová čerpadla, která nabízíme v kategorii Požární čerpadla, jsou neocenitelnými pomocníky nejen profesionálních, ale i dobrovolných hasičů. Své mnohostranné uplatnění najdou i v zemědělství nebo průmyslu. Zkrátka všude tam, kde je potřeba rychlé přečerpávání vody. Palivová čerpadla na benzín jsou vhodná například k doplňování cisteren, k odčerpávání vody ze zatopených prostor a lagun nebo pro hasičské sporty

Benzínová čerpadla pomáhají hasičům, ale i zahradníkům. Nabízíme je ve 3 provedeních

Přednosti palivových, respektive benzínových čerpadel tkví v jejich snadném použí ve volné příroděšpatně dostupném terénu. V naší nabídce si můžete vybrat hned ze tří kategorií požárních benzínových čerpadel.
 
  • Plovoucí benzínová čerpadla jsou vhodná pro doplňování cisteren z volných přírodních zdrojů (rybníků, potoků nebo řek), ze zatopených a zaplavených prostor atd. V naší nabídce naleznete benzínová čerpadla opatřena motory světových značek jakými jsou: Briggs & Stratton nebo Honda

  • Motorové stříkačky jsou přenosnou technikou, která slouží hasičům k dopravě vody na požářiště nebo k doplňováí cisteren z vodního zdroje. Díky poměrně nízké hmotnosti, kompaktnímu designu spolehlivě poslouží i v nepříznivém terénu.

  • V naší nabídce naleznete i benzínová kalová čerpadla. Můžete si vybrat především přenosná palivová čerpadla, která nejsou určena jen pro profesionální hasiče, ale i pro průmysl nebo zemědělství. Benzínová kalová čerpadla jsou obecně určena k doplňování cisteren z přírodních zdrojů, odčerpávání vody ze zatopených prostor, atd. Jejich zásadní předností je to, že dokáží odčerpávat vodu kontaminovanou pevnými látkami. Jejich výkon také ohromí. Benzínová kalová čerpadla dokáží vyčerpat přes 2000 litrů vody za hodinu.
Benzinove cerpadlo

 

Sháníte výkonné palivové čerpadlo poháněné benzínovým motorem?

Objednávejte pohodně online nebo nás kontaktujte
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky