Tvoří nutnou součást výbavy profesionálních hasičů i požárního sportu. V čem se ale liší, je náročnost na certifikované materiály a odolnost, která odráží míru nebezpečí v obou hasičských oblastech.

Zásahová hasičská přilba 

Přiba profesionálních hasičů musí být řádně certifikována, aby byla pro požárníky v náročných podmínkách bezpečná. Kromě tvarové stálosti při vysokých teplotách a tvrdosti musí být v přilbě zajištěna dobrá slyšitelnost, odolnost proti zamlžení a komfort pro nositele. V naší nabídce je každá přilba certifikovaná dle nejnovější evropské normy EN 443/2008.
hasičská přilba zásahová
hasicska prilba, zasahova
hasicka prilba - zasahova
hasičská přilba

Hasičská přilba pro hasičský sport

V hasičském sportu platí jasná pravidla. Každý musí nosit ochranné pracovní pomůcky. Sportovní hasičská přilba od nás splňuje normu ČSN 397, sedí dobře na hlavě a navíc je slušivá. Kromě hasičských soutěží ji využijete i pro horolezectví nebo výškové práce.
Hasičská přilba, požární sport
Hasicska prilba, pozarni sport
Hasičská přilba - požární sport
hasicska prilba na pozarni sport
Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic