Bezpečnost a pohodlí jsou dvě zásadní kritéria pro výběr hasičské přileb. Tvoří nutnou součást výbavy profesionálních hasičů i požárního sportu. Liší se jen rozdílnými materiály, které se musí přizpůsobit podmínkám obou hasičských oblastí.

Zásahové hasičské přilby

Přiby profesionálních hasičů jsou certifikovány, aby byla zaručena bezpečnost a trvanlivost použitých materiálů. Kromě tvarové stálosti při vysokých teplotách a tvrdosti se bere v potaz také dobrá slyšitelnost v přilbách, odolnost proti zamlžení a komfort pro nositele. V naší nabídce najdete přilby certifikované dle nejnovější evropské normy EN 443/2008.
Hasičské přilby, zásahové
Hasičské přilby -zásahové
Hasicske prilby zasahove
Hasičské přilby zásahové

Hasičské přilby pro hasičský sport

I v hasičském sportu platí jasná pravidla. Účastníci musí nosit ochranné pracovní pomůcky. Naše sportovní hasičské přilby jsou nejen slušivé, ale hlavně sedí dobře na hlavě. Všechny splňují ČSN EN 397. Kromě hasičských soutěží je využijete i pro horolezectví nebo výškové práce.
Hasičská přilba, požární sport
Hasicska prilba, pozarni sport
Hasičská přilba - požární sport
hasicska prilba na pozarni sport
Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic