Kombinované proudnice

23. 8. 2018

Kombinované proudnice umožňují hasičům bleskurychlý zásah

Při hašení požáru jde o vteřiny. Použití správné hasičské výzbroje je tak naprostým základem. Kombinované hasičské proudnice umožňují hasičům zvolit optimální metodu při likvidaci požáru. Kombinované proudnice jsou určeny ke stříkání vodou plným nebo sprchovým proudem. Jejich použití je tak všestanné. Jsou vhodné zejména k hašení prachových a lehce rozvířitelných látek.
 

Kombinované proudnice nabízíme v těchto variantách:

  • Kombinovaná požární proudnice C52 Tajfun-Profi je neocenitelným pomocníkem zejména při hašení zauhlovacích teras v energetice, uhelných kotelen, zemědělských objektůlesních požárů. Při hašení bytových jednotek je praktické použití rozprášené mlhy. Tato metoda umožňuje maximální hasební účinek a minimální spotřebu vody. Eliminuje se tak rozsah sekundárních škod způsobených likvidací požáru.

  • Kombinovaná požární proudnice C 52 PROTEK 366 se vyznačuje prvotřídním kompaktním proudem při nízkém tlaku vody. Výhodou je též konstatní průtok ři jakémkoli rozpylu. Díky použití kvalitních gumových materiálů je kombinovaná proudnice chráněna i při náročných podmínkách.
Kombinovaná požární proudnice C52 Tajfun - Profi.jpg

 

Bojujte proti požáru tou nejlepší výzbrojí.

Vyberte si pohodně a rychle zboží on-line nebo nás kontaktujte,
rádi vám s nákupem poradíme
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky