Připravte se na trénink i na hašení požárů. S kvalitním vybavením bude boj s ohněm hračkou

Požární sport
Bez požárního vybavení se neobejde žádný hasič. Nabízíme kompletní výzbroj i výstroj pro každou disciplínu požárního sportu. Vybavíme jednotlivce i celé hasičské sbory. Všechno vybavení pro hasiče má platnou certifikaci a splňuje zákonné normy.

Uspějte v souboji hasičů od okrsku po nejvyšší ligu

Během hasičských soutěží si vyzkoušíte štafetu, běh s překážkami, výstup na cvičnou věž i požární útok s hadicí. S kvalitním vybavením od nás si jednotlivé disciplíny předem natrénujete. Máme vše potřebné pro různé kategorie hasičů:
 

Myslete na bezpečí

Nejen při zásahu, ale i při hasičském sportu je důležitá bezpečnost. Hasičská přilba, ochranná obuv i rukavice patří mezi základní vybavení každého požárníka. Nabízíme ochranné vybavení pro hasiče, které splňuje veškeré nároky kladené na bezpečnost a ochranu.
Hasičské přilby
Zásahová obuv
Pracovní a zásahové rukavice

Natrénujte na štafetu i zdolávání překážek

Při požární akci i v boji se živelnou pohromou čekají na hasiče nejrůznější zábrany. Díky tréninkovým překážkám si jejich zdolávání vyzkoušíte předem. Natrénovat si můžete výstup na věž, štafetu i běh přes překážky.

Nevíte si rady s výběrem vybavení pro hasiče? Nechte to na nás.

  • Zajišťujeme profesionální servis
  • Poskytujeme poradenství a podporu
Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic