Připravte se na souboje hasičů. U nás najdete vše potřebné pro požární sport

Požární výstroj
Požární sport je především disciplína pro dobrovolné hasiče. Natrénují si činnosti, které využijí při požárním zásahu nebo při povodních. Svoje schopnosti a dovednosti si můžou otestovat při hasičských soutěžích. Ať už chcete uspět v souboji malých okrsků nebo zvítězit ve vyšší lize, budete potřebovat patřičné požární vybavení.

Co nesmí chybět ve vybavení pro požární sport?

Mějte čas pod kontrolou

Každá disciplína v požárním sportu vyžaduje dokonale přesné měření. Časomíra uhlídá čas za vás. Budete mít dokonalý přehled, za jak dlouho zdoláte štafetu, běh i požární útok.
casomira-pro-pozarni-sport-dual
casomira-pro-pozarni-sport-sada
casomira-pro-pozarni-sport-stolni

Pořádáte hasičské soutěže? Připravte si odměny pro vítěze

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Přesto každého úspěšného účastníka hasičské soutěže odměna určitě potěší. Připravte si poháry, medaile či diplomy pro vítěze.
sportovni-trofeje
sportovni-medaile
poháry
sportovni-diplomy

V naší nabídce najdete kompletní vybavení pro požární sport.

Nejste si jisti výběrem? Kontaktujte nás.

Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic