Zásahové rukavice


Zde máte možnost si vybrat  zásahové rukavice vyráběných renomovanou firmou Holík. Zásahové rukavice Holík, mají od roku 2010 tato vylepšení:
1) Úprava velikostních rozměrů, pro lepší komfort a citlivost každé rukavice, precizním rozestupňováním velikostí, díky novému konstrukčnímu software.
2) Na základě úpravě délek a šířek jednotlivých dílů rukavic (hřbetu, dlaně, meziprstních šichtlí) a kopírováním rádiusu prstů, docíleno dokonalejšího vzhledu a anatomického tvaru.
3) Pozměněno šití špiček prstů, z původního průběžného provedení, novým ukončením tzv. špičkováním, pro snadnější úchopovou schopnost, lepší manipulaci a zvýšení citlivosti v oblasti konečků prstů.
4) Nová technologie spojování třívrstvé podšívky s vrchní vrstvou, zajišťuje přesnější šití a tedy zvýšení kvality celé rukavice.
5) Nová varianta šití dlaňového palce, pro snížení rizika párání a vylepšení přilnavosti rukavice k dlaňové části a palci ruky.
6) U rukavic s úpletovou manžetou prodloužena dlaňová část z odolnějšího ochranného materiálu.
7) U kožených typů rukavic (Destiny, Megan, Sharon) docíleno lepší citlivosti díky úpravě tvaru a velikosti, kdy jsou sice při prvním nasazení pocitově menší než doposud, ale po krátkém užití se kůže lehce vytáhne a dobře kopíruje tvar ruky uživatele.
1.433 Kč
3.796 Kč
Na stránku
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky