Maska CM-6

Maska CM-6

MASKA CM6 Ochranná maska CM-6 je nejnovějším typem celoobličejové masky pro široké spektrum použití (průmyslové a chemické provozy, civilní ochrana, policie, apod.) Maska v kombinaci s vhodným filtrem spolehlivě chrání dýchací orgány, oči a obličej proti účinkům chemických či toxických plynů, par a aerosolů, biologických látek a radioaktivních částic.
Masku je možné použít i v kombinaci s dýchacím přístrojem.Konstrukční řešení lícnice masky a nízký dýchací odpor poskytují uživateli vysoký komfort a možnost dlouhodobého použití.Lícnice je vyrobena z bromo-butylové zdravotně nezávadné pryže. Velký panoramatický zorník nezkresluje pohledy uživatele do stran. Vdechovaný proud vzduchu je usměrňován pomocí vnitřní masky a tím zabraňuje zamlžování zorníku.
 
 
Pro uživatele s dioptrickou vadou je možné použití speciální brýlové vložky. Pětibodový pryžotextilní upínací systém umožňuje snadnou manipulaci při nasazování a snímání masky. Filtr je možné k lícnici připojit na pravou nebo levou stranu. Maska CM-6 poskytuje spolehlivou ochranu při teplotách v rozmezí - 30 - +70 C. Ochranná maska splňuje požadavky evropské normy EN 136 (tř.3)
 
 
Hmotnost: 560 g
Počet velikostí: univerzální
Všeobecné zorné pole: 77%
Upínací systém: gumotextilní
Závitové připojení: Rd (40x1/7“)
Hovorová membrána: ano
 
 
Nahrazuje původně vyráběnou masku CM-5

Dočasně nedostupný

3.255 Kč (136 € / kus) s DPH 2.690 Kč (112 € / kus) bez DPH

Neváhejte se nás ptát
Zeptejte se nás
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Maska CM-6

Maska CM-6

Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic