Radiostanice vozidlová digitální Motorola DM 4600 VHF

Radiostanice digitální Motorola DM 4600 VHF obr.1
Radiostanice digitální Motorola DM 4600 VHF obr.2

Profesionální digitální radiostanice Mototrbo DM4600 s využitím až 1000 kanálů je určená pro montáž do vozidla, nebo jako základnová stanice, vhodná zejména pro záchranné složky. Umožňuje analogový i digitální provoz vázaný na kanálové pozice. V analogovém provozu může spolupracovat s jakýmikoliv analogovými radiostanicemi s podporou pětitónové signalizace. V digitálním provozu je rozsah funkcí velmi široký. Hlavní výhodou je eliminace možného odposlechu obyčejnými přehledovými přijímači, jako je to běžné u analogu.

Automaticky předává identifikaci vysílací stanice, umožňuje sestavení individuálního, nebo skupinového hovoru na jedné kanálové pozici. Výběr hovoru je vázán na naprogramování tlačítek. Radiostanice dovoluje dálkové umrtvení nebo oživení, dálkové zapnutí mikrofonu - odposlech (Remote Monitor), a tichou kontrolu přítomnosti stanice (Radio Check). Rovněž dovoluje odeslání textových zpráv do 140 znaků. Tříbarevný stavový LED indikátor zobrazuje stavy radiostanice a dále je vybavená barevným displejem s ikonami.

Je vybavena hlasitým čelním reproduktorem, velkým ovladačem hlasitosti a podsvícenými tlačítky. Rovněž má integrován zadní konektor pro externí příslušenství s USB podporou, který umožní kromě jiného, možnost připojení externího audio příslušenství, datového kabelu atd.

Radiostanice pracuje v pásmu VHF 136–174 MHz, je vybavena programovatelným kanálovým krokem: 12,5/20/25 kHz což umožní snadné nastavení kanálové rozteče radiostanice podle přiděleného kmitočtu regulačním orgánem – ČTU. Samozřejmostí je funkce skenování, umožňující sledovat a odpovídat různým komunikačním kanálům. Je vybavena tlačítkem programovatelným nouzové signalizace, která vyšle signál předem určené osobě. Součástí dodávky je ruční mikrofon, napájecí kabel radiostanice a montážní držák.

Radiostanice může být provozována pouze na základě povolení k provozovaní vysílacích radiových stanic, které vydává odbor správy kmitočtového spektra Českého telekomunikačního úřadu.

17.261 Kč (690 € / kus)
Cena s DPH
14.265 Kč (571 € / kus)
Cena bez DPH
Skladem u dodavatele
 • Detailní popis

Jedná se o nejvyšší model radiostanice smožností nastavení až 1000 digitálních nebo analogových kmitočtů. Radiostanice je nástupnickým modelem radiostanic DM3600. V analogovém režimu má tato radiostanice možnost nastavení selektivní volby. Proto je vhodná do stávajících analogových sítí kde se plánujepostupná obměna a přechod na digitální systém DMR. V digitálním reřimu je vhodná jak do otevřených, tak i do sofistikovaných radiových sítí Capacity Plus a Linked Capacity Plus.
Uživatel má možnost ovládání pomocí šesti programovatelných tlačítek a informace jsou zobrazeny na dvouřádkovém barevném LCD displeji. 

Všeobecné informace:

 • Velký barevný LCD displej s podsvětlením (dobře čitelný i v náročnějších světelných podmínkách)
 • Vylepšená ergonomie ovládání (k multifunkčním klávesám je dynamicky přiřazován význam, který je aktuálně pro každou klávesu zobrazován na displeji)
 • Plná podpora všech nejrozšířenějších signalizačních formátů naráz (MDC1200, Sel5, user defined Sel5, Quick Call II)
 • Hlasová indikace jednotlivých provozních stavů a aktivovaných funkcí či zvoleného kanálu
 • Adaptabilní regulace hlasitosti v závislosti na úrovni okolního hluku

Sada obsahuje:

 • Radiostanice Motorola DM 4600 VHF 25W, s displejem
 • Napájecí kabel 12V, 3m
 • Montážní držák radiostanice
 • Kompaktní ruční mikrofon včetně závěsu mikrofonu
 • Návod k obsluze
Homologace CE pro provoz na území EU
Kmitočtové pásmo [MHz] 136-174 MHz
Počet kanálů 1000
Stupeň krytí [IP] IP57
Výkon [W] 1-25 W
Rozměry [mm] 53,3x175,3x205,7 mm
Provozní teplota [°C] -30 až +60 °C
Hmotnost [g] 1300 g
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok - viz Obchodní podmínky