Univerzální vyprošťovací nástroj BUSTER s čelistí Standard

Univerzální vyprošťovací nástroj BUSTER s čelistí Standard.jpeg
BUSTER - Univerzální vyprošťovací nástroj. Vhodný kompaktní vyprošťovací nástroj ve stísněných prostorech pro zasahující jednotky.
Čelist Standard lze použít k k páčení oken, dveří, plechových konstrukcí a k vytahování hřebíků, k uzavření plynových kohoutů, páčení větších dveří a k odstranění pantů od dveří.

Díky jedinečnému uzamykatelnému systému lze nástroj Buster použít ve dvou pozicích - v uzavřeném stavu pro kompaktní spoje, nebo v prodlouženém a uzamčeném stavu pro vetší páku.
11.422 Kč (457 € / kus)
Cena s DPH
9.440 Kč (378 € / kus)
Cena bez DPH
Skladem u dodavatele
  • Detailní popis
Násadu lze vytáhnout a nasadit do drážky v hlavě sekery pro větší páku v těsných spojích. Odemčenou násadou lze sekeru použít jako perkusní nástroj údery "nahoru a dolů" pro rychlejší a rázný vstup.
Hlava nástroje a čelist jsou vyráběny v oddělených sekcích z tvrzené antikorozní ocele pro maximální pevnost. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s drážkováním pro lepší uchopení vyrobená vysokotlakým lisováním z neoprénové gumy.
Nástroj Buster je rovněž požíván jako nouzová sekera v kabině pilota letadel. Splňuje veškeré požadavky dle leteckých norem AS 5402.

Hmotnost 2.4 kg !
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok - viz Obchodní podmínky