Záchranářský nůž RESCUE - 1 nástroj

Záchranářský nůž RESCUE - 1 nástroj.jpg
Záchranářský nůž určený především těm uživatelům, kteří mají potřebu mít vždy k dispozici pracovní nástroj, který jim pomůže v kritické situaci
Nůž je koncipován nejen jako nástroj pro profesionální nasazení složkami Integrovaného záchranného systému, ale i pro běžný život, kdy se můžeme dostat do svízelné situace (například při autonehodě).
Nůž byl podroben náročným zkouškám specializovanými i běžnými složkami Hasičského záchranného sboru České republiky a vyhodnocen jako výborný.
Nůž RESCUE je doporučen jako základní výbava každého záchranáře a užitečný pomocník pro mimořádné události v civilním životě.

Speciální záchranářský vyhazovací nůž - 1 nástroj
• Délka čepele: 91 mm
• Délka výrobku: 120 mm (zavřený)
• Hmotnost: 134 g
1.623 Kč (69 € / kus)
Cena s DPH
1.341 Kč (57 € / kus)
Cena bez DPH
Skladem u dodavatele
  • Detailní popis
Typ s jedním pracovním nástrojem nese vysoce kvalitní speciální čepel - speciální ostří čepele zajišťuje vysokou řezivost popruhů ze syntetických vláken (například bezpečnostní pásy automobilu), ale i jiných materiálů, které je třeba přeříznout při zásahových akcích. Trhací háček rozšiřuje použití čepele například o možnost přetržení měděného vodiče. Oblé zakončení čepele je důležitým bezpečnostním prvkem pro manipulaci s nožem
Praktická spona umožňuje bezpečné nošení nože a žlutá barva napomáhá jeho snadnému nalezení.
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok - viz Obchodní podmínky