Jak trénovat na požáry? S kvalitní požární výzbrojí se z vás stane expert na hašení

Požární výzbroj
Základem úspěchu v soutěžích i při hašení požárů je perfektní příprava a kvalitní vybavení. U nás najdete potřebnou výzbroj na trénink i pro požární sport. Vybavíme profesionální a dobrovolné hasiče i celý hasičský sbor.

S vybavením na míru zvládnete uhasit každý požár. Co patří do správné požární výzbroje?

Každá požární akce vyžaduje jiné vybavení. Hasiče čekají během zásahu nejrůznější situace. Je nutné se předem připravit na zdolávání překážek, možnou evakuaci osob i na hašení ohně. Žádný hasič se tak neobejde bez hadic a vybavení ke zkrocení ohně, žebříku, nosítek či lan.

Natrénujte si požární útok

Bez požární hadice či čerpadla oheň nezdoláte. V naší nabídce najdete veškeré vybavení pro požární útok:
Hadice
Proudnice
Rozdělovač
Savice a sací koš

Připravte se na zdolávání překážek

Při boji s ohněm či vodou musí každý hasič překonat nejrůznější překážky. V nabídce máme překážky pro požární sport i trénink hasičů:
Bariéra
Věž
Kladina
Domeček

 

Potřebujete poradit s výběrem požární výzbroje? Kontaktujte nás.

Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic