Pracovní polohovací pás SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10)

Pracovní polohovací pás SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10)

Pracovní polohovací pás SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10) pro zajištění uživatele v poloze pracovního místa (pracovní polohování) a zabránění uživateli dostat se do polohy, kde hrozí pád. Model SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10) je po celé ploše opatřen reflexními plochami a je velmi vhodný pro potřeby profesionálních i dobrovolných hasičů. Doplňkovou výbavou pro hasiče je pouzdro na záchranářský nůž „Rescue", pouzdro na sekeru a pouzdro na drobné předměty pro hasiče.
Pás je vybaven přídavným popruhem o délce 0,8m + karabinou M10.

K polohovacímu pásu je možno jako nedílnou součást připojit pracovní polohovací prostředek z lana, popruhu nebo flexibilního popruhu 1,2m, případně zkracovač lana ZS 100. Pás je opatřen automatickou rychlosponou. Velikost vhledem k jedinečné konstrukci je univerzální a lze jej přizpůsobit každé postavě uživatele.

Velikost: univerzální
Váha: 950g

Dočasně nedostupný

2.263 Kč (94 € / kus) s DPH 1.870 Kč (78 € / kus) bez DPH

ks

Neváhejte se nás ptát
Zeptejte se nás
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Polohovací pás UP One SJ 1E s přídavným popruhem (0,8m + M10)

Pracovní polohovací pás SJ 1 E s přídavným popruhem (0,8m + M10)

2.263 Kč s DPH Dočasně nedostupný

ks

Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic