Car Fire Blanket - hašení hořících automobilů bez použití vody

Car Fire Blanket - hašení hořících automobilů bez použití vody

Dovolujeme si Vám představit tuto převratnou novinku v hašení hořících automobilů ne již norské společnosti BridgehillAS, ale od společnosti MDTECH. Jiný výrobce ale naprosto shodný materiál - a naprosto jiná cena !

Jedná se o speciální deku o rozměrech 6 x 9 metrů vyrobenou z nehořlavého a stoprocentně ekologického materiálu, který odolává extrémním teplotám.                        Na manipulaci s dekou jsou zapotřebí dva hasiči, kteří ji během pár vteřin rozloží, uchopí za speciální popruhy a jednoduše přetáhnou přes hořící automobil. Zamezením přístupu kyslíku dochází k okamžitému uhašení.

Deka je uložena ve speciálním uzavíratelném vaku. Doba skladování není výrobcem omezena. Celková hmotnost je asi 28 kg.    
 
 

Car fire blanket je určen k opakovanému použití. Výrobce udává možnost použít produkt minimálně 5 - 10x (ověřeno praktickými pokusy v ČR).

 
 

Skladem u dodavatele

35.990 Kč (1 500 € / kus) s DPH 29.744 Kč (1 239 € / kus) bez DPH

Neváhejte se nás ptát
Zeptejte se nás
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Popis

Obrovskou výhodou tohoto produktu je hašení automobilů v uzavřených prostorech, podzemních parkovištích, tunelech a podobně. Použitím této deky se minimalizuje další zamoření  prostoru vlivem vody a páry během prvotní fáze hašení. Všechen dým a škodlivé látky zůstávají pod touto dekou a nezamořují dále okolí.

Tato speciální deka jistě najde i další využití. Dekou lze chránit přilehlé objekty před vznícením a podobně.

Hasicí deka MDTECH na auta_1

Car Fire Blanket - hašení hořících automobilů bez použití vody

Banner na podstránkách

Jsme tu pro profesionály, dobrovolné a sportovní hasiče

Naše firma vznikla v roce 2002. Od té doby se nám podařilo, díky osobnímu přístupu k našim partnerům a zákazníkům, dostat do podvědomí alespoň části odborné veřejnosti.

V naší nabídce najdete výzbroj a výstroj pro profesionální i dobrovolné hasiče, vybavení pro požární sport, vybavení pro mladé hasiče i předškolní minihasiče. Nabídka je doplněna o upomínkové předměty i hračky - vždy s hasičskou tematikou.

hasic