Dýchací přístroj DRÄGER PSS4000 maska FPS 7730 náhlavní kříž, kompozit lahev

Dýchací přístroj DRÄGER PSS4000 maska FPS 7730, kompozit lahev obr.1
Nosič Dräger PSS 4000 je jedním z nejlehčích nosičů pro kompaktní dýchací přístroje ve své třídě, který je určen pro hašení požárů v extrémních podmínkách. Uplatňuje stejnou pokročilou technologii a filosofii konstrukce, jaká se používá i v nejvyšší řadě profesionálních dýchacích přístrojů pro krátkodobé a dlouhodobé použití. Jádrem mimořádně odolného transportního systému je nový, pokrokový maximálně odlehčený a velmi pevný transportní rám z uhlíkových kompozitů s nízkou hmotností a s mimořádnou odolností vůči teplu, nárazům a chemikáliím.
Model PSS 4000 je oproti modelu PSS 3000 designově vylepšený, nové polstrování zaručuje pohodlnější nošení. Novinkou jsou snadno ovladatelné robustní ocelové přezky, nové je také i nastavování bederního pásu "Pull Fordward" zatáhnutím směrem dopředu, což je daleko rychlejší a pohodlnější.
OSVĚDČENÉ PNEUMATICKÉ KOMPONENTY ŘADY PSS
Základem výrobků Dräger řady PSS je mnohostrannost. Dýchací přístroj Dräger PSS 4000 umožňuje svému nositeli využívat výhod celosvětově nejmodernější technologie ochrany dýchacích cest. Tato technologie zahrnuje tytéž pokrokové pneumatické komponenty, jaké jsou použity například i v nejvyšším modelu řady Dräger PSS 7000.
INTEGROVANÉ VEDENÍ STŘEDOTLAKÝCH A VYSOKOTLAKÝCH HADIC
Ke snížení rizika zachycení nebo poškození jsou středotlaké a vysokotlaké hadice dýchacího přístroje integrovány do rámu nosiče. To znamená výrazné zvýšení bezpečnosti a ochrany při zásazích. Volitelně je možné vést středotlakou hadici přes levé rameno a vysokotlakou přes pravé.
 
SNADNÉ ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA
  • inovativní komponenty umožňují jednoduchou a velmi rychlou údržbu přístroje Dräger PSS 4000. Díky tomu jsou po celou dobu jeho životnosti náklady na jeho preventivní i technickou údržbu minimální. Veškeré hlavní součásti se dají snadno a rychle demontovat a namontovat zpět. Rovněž montáž a demontáž redukčního ventilu, integrovaného pro zvýšení jeho ochrany do nosné desky, je bezproblémová a rychlá.
Osvědčené systémové komponenty:
– Výkonné plicní automatiky osvědčené řady PSS Plus
– Vysoce variabilní celoobličejová maska FPS 7730 s množstvím volitelných konfigurací
– Ocelové i kompozitové tlakové láhve
– Přípojka pro druhou plicní automatiku, záchrannou kuklu, nebo dekontaminaci
 
Vysoce výkonný a jednoduchý, představující nové a osvědčené inovační technologie – dýchací přístroj Dräger PSS 4000 je zárukou dlouhé životnosti se spolehlivým výkonem při současně minimálních provozních nákladech.
Přístroj PSS® 4000 firmy Dräger je v současnosti jedním z nejlehčích transportních systémů pro kompaktní dýchací přístroje.
 
Set obsahuje:
  • Nosič PSS4000
  • Plicní automatika PSS-P
  • Maska FPS7730 - upínání náhlavní kříž
  • Láhev kompozit 6,8L/300 bar
43.100 Kč (1 834 € / kus)
Cena s DPH
35.620 Kč (1 516 € / kus)
Cena bez DPH
Skladem u dodavatele
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok - viz Obchodní podmínky