Kombinovaná požární proudnice C52 Tajfun - Profi

Kombinovaná požární proudnice C52 Tajfun - Profi.jpg
Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným nebo sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka, apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice Tajfun profi C je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Při hašení bytových požárů doporučujeme použití rozprášené mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek při minimální spotřebě vody, čímž se minimalizují následné škody během zásahu. Výhodou pro hasiče je možnost kdykoliv uzavřít a otevřít proudnici při nastaveném proudu.
8.263 Kč (344 € / kus)
Cena s DPH
6.829 Kč (285 € / kus)
Cena bez DPH
Skladem
  • Detailní popis
Proudnice Tajfun profi C se skládá z tělesa, třmenové ovládací páky kterou lze uzavřit nebo otevřít proudnici, kulového kohoutu, otočné hlavy z hliníkové slitiny a pryžové pistolové rukojeti. Otočnou hlavou lze plynule měnit tvar proudu z plného do sprchového až clonového a proudnici uzavřít. Nastavení clony do maximální polohy plní funkci proplachu. Výstupní otvor proudnice je osazen rotačním tříštičem proudu.
Vtokové hrdlo je otočné a je osazeno tlakovou spojkou C 52 dle ČSN 38 9427.
Všechny materiály byly vybrány s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požárním zásahu vystavena.

Technická data :
  • Hmotnost: 2,68 kg
  • Pracovní tlak: max. 1,6 MPa
  • Délka: 300/320 mm (min/max)
  • Šířka: 120 mm
  • Výška: 276 mm
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky