Program D25 pro lesní požáry s batohem Bag 4H BASIC

Program D25 pro lesní požáry s batohem Bag 4H BASIC obr.1
Program D25 pro lesní požáry s batohem Bag 4H BASIC obr.2Program D25 pro lesní požáry s batohem Bag 4H BASIC obr.3Program D25 pro lesní požáry s batohem Bag 4H BASIC obr.4
Základní sada batohu s vybavením, určená zejména pro hašení lesních požárů nebo požárů ve špatně přístupném terénu.
 

Batoh BAG 4H je vyroben z odolné voděodolné tkaniny Cordura® potažené PU zátěrem z vnitřní strany. Je osazen širokými ramenními popruhy umožňující nastavení pro různé výšky postav. Komfort zajišťuje měkčená zádová vložka. Vložka je osazena také na přední straně k ochraně hadic. Pro snadné přenášení je batoh osazen madlem.

Obsah balení

  • 1x batoh BAG 4H
  • 4x zásahová hadice D25 v délce 20 m
  • 1x rozdělovač D-DCD
  • 2x požární proudnice D25 kombinovaná
  • 1x vazák na hadice
Váha celé sestavy je cca 17 kg.
20.525 Kč (855 € / kus)
Cena s DPH
16.963 Kč (707 € / kus)
Cena bez DPH
Skladem u dodavatele
  • Detailní popis

Detailní popis Bag 4H BASIC

Zásahová hadice D25 je izolovaná požární hadice určená především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Použitelná pro teploty od -30°C do +70°C. Je značena třemi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý. Vnější barva polyesterové příze je bílá, vnitřní vložka z pryže je černé barvy. Hadice jsou dodávány včetně hliníkových spojek.

Rozdělovač D-DCD se používá k rozdělení vodního vedení C52 na dva proudy D25 a jeden C52. Výtoková hrdla jsou opatřena kulovými kohouty s možností uzavření a regulací jednotlivých proudů.

Požární proudnice D25 kombinovaná je určená k hašení kompaktním nebo sprchovým proudem s plynule nastavitelným úhlem rozstřiku.

Vazák na hadice je lano opatřené na jedné straně očkem, na druhé dřevěným kolíčkem. Slouží především pro bezpečné uchycení tlakových hadic.

Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky