Zásahová obuv DEMON FIRE PROTECTOR IV.generation - protiprořezová !

zásahová obuv demon protector
Demon Fire Protector  III. Generation _2Demon Fire Protector  III. Generation _1Demon Fire Protector  III. Generation _3
Profesionální zásahová obuv vybavená kevlarovou planžetou, chránící obuv proti průřezu motorovou pilou, alu tužinkou a ocelovou planžetou.

Výrobní způsob:
lepená
Vrchový materiál: hydrofobní hovězinová useň
Podešev: pryžová podešev FIRE
Podšívka: GORE-TEX® membrána
Váha: 2870g/pár

Norma: CSN EN 15090:2006 Type 2 HI3 CI WR SRC, EN 17249:2004 Tř.2
Velikost: 38-48


7.190 Kč (300 € / kus)
Cena s DPH
5.942 Kč (248 € / kus)
Cena bez DPH
Velikost
Skladem u dodavatele
  • Detailní popis
Obuv je holeňového střihu skupiny D. Jazyk je pytlový aby chránil před průnikem vody, sněhu a bláta a vytvarovaný tak, aby umožnil pohodlné obouvání. V horní části je poutko (s možností uchopení více prsty), jež usnadňuje obouvání obuvi i manipulaci s obuví. Obuv je celopodšívkovaná, vybavená speciální vodotěsnou a prodyšnou ePTFE membránou GORE-TEX®PERFORMANCE COMFORT , která svou konstrukcí, charakteristikou a zabudováním do obuvi zaručuje vysoký komfort při nošení. Obuv je opatřena z vnitřní i vnější strany chráničem kotníku. Napínací stélka je opatřena směrem k noze měkkou polyuretanovou vrstvou, která výraznězlepšuje tlumení nárazů při chůzi.
Kombinace dvouhustotní pryže, zajišťuje optimální vlastnosti podešve, jako je výborná odolnost proti oděru a tím i proti opotřebení. Současněje zajištěna dobrá ohebnost podešve. Vnitřní část podešve je vyplněna lehčeným nízkohustotným polyuretanem. Tato konstrukce zajišťuje tlumení nárazůtím absorpci energie v patěa dobrou izolaci spodku obuvi jak proti teplu, tak proti chladu. V podešvi je pevně zabudována ocelová planžeta, zajišťující odolnost obuvi proti propíchnutí 1200 N. Struktura dezénu nášlapné plochy je řešena tak, aby nezadržovala bláto, kamínky a hlínu. Uvedená konstrukce spodku obuvi tak zabezpečuje pevnou a stabilní chůzi v různém terénu. Dezén v klenkové části podešve zajišťuje bezpečný pohyb v nerovném terénu a při práci na žebříku.

Zásahová obuv pro hasiče s protipořezovou ochranou třídy 2, je vyrobena podle normy EN 15090:2012 a EN 172
49:2004, splňuje požadavky obuvi pro hasiče typu 2 a je odolná proti rizikům spojeným s hašením požárů. Je vybavena kevlarovou mezipodšívkou, která chrání proti prořezu motorovou pilou CLASS 2 (24 m/s).
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky