Zásahová obuv DEMON Fire IV. Generation

Demon Fire III. Generation _1
Demon Fire III. Generation _2Demon Fire III. Generation _3Demon Fire III. Generation _4
Zásahová obuv pro hasiče je vyrobena podle normy EN 15090:2012, splňuje požadavky obuvi pro hasiče typu 2 a je odolná proti rizikům spojeným s hašením požárů.
Struktura dezénu nášlapné plochy je řešena tak, aby nezadržovala bláto, kamínky a hlínu. Uvedená konstrukce spodku obuvi tak zabezpečuje pevnou a stabilní chůzi v různém terénu.
Dezén v klenkové části podešve zajišťuje bezpečný pohyb v nerovném terénu a při práci na žebříku.
Díky nové podešvi FIRE se proti konkurenci se vyznačuje nižší váhou 2.720 g/pár.
 
Výrobní způsob: lepená
Vkládací stélka: anatomicky tvarovaná DRYSOLE
Vrchový materiál: hovězinová useň s hydrofobní úpavou
Podešev: FIRE pryžová
Podšívka: membrána GORE-TEX® Performance Comfort
6.690 Kč (279 € / kus)
Cena s DPH
5.529 Kč (230 € / kus)
Cena bez DPH
Velikost
Skladem u dodavatele
  • Detailní popis
Obuv je celopodšívkovaná, vybavená speciální vodotěsnou a prodyšnou ePTFE membránou GORE-TEX® PERFORMANCE COMFORT , která svou konstrukcí, charakteristikou a zabudováním do obuvi zaručuje vysoký komfort při nošení. Obuv je opatřena z vnitřní i vnější strany chráničem kotníku. Jazyk je pytlový aby chránil před průnikem vody, sněhu a bláta a vytvarovaný tak, abyumožnil pohodlné obouvání. V horní části je poutko (s možností uchopení více prsty), jež usnadňuje obouvání obuvi i manipulaci s obuví. Napínací stélka je opatřena směrem k noze měkkou polyuretanovou vrstvou, která výrazně zlepšuje tlumení nárazů při chůzi. Kombinace dvouhustotní pryže, zajišťuje optimální vlastnosti podešve, jako je výborná odolnost proti oděru a tím i proti opotřebení. Současně je zajištěna dobrá ohebnost podešve. Vnitřní část podešve je vyplněna lehčeným nízkohustotným polyuretanem. Tato konstrukce zajišťuje tlumení nárazů a tím absorpci energie v patě a dobrou izolaci spodku obuvi jak proti teplu, tak proti chladu. V podešvi je pevně zabudována ocelová planžeta, zajišťující odolnost obuvi proti propíchnutí 1200 N.
Výhody pro vás
DOPRAVA ZDARMA pro ČR
Nad 14 000,- Kč bez DPH (s výjimkou - viz Obchodní podmínky)
603 427 133
Nejste si jistí, rádi Vám pomůžeme s výběrem
Bonus pro vás
Sleva 3% z obratu za uplynulý rok pro registrované zákazníky - viz Obchodní podmínky